У кошик творчих доробок
19.04.2017 року у ЦД та ЮТ відбувся міський семінар-практикум для педагогів-організаторів шкіл міста «Форми, методи, прийоми організації позакласної та позашкільної роботи». Участь взяли 5 педагогів-організаторів шкіл міста та методисти ЦД та ЮТ. Привітати учасників семінару-практикуму завітала методист ММК О.В.Роман. Голова МО Ніколаєва Л.Л. повідомила, що цього року педагоги методоб’єднання працювали над такою проблемою «Інноваційні педагогічні технології: актуальність використання в ЗНЗ та ПНЗ». Цього дня до розгляду було винесено три питання:
- Психологічна підтримка дітей у період перевантаження та перевтоми.
- Як стати лідером. (Тренінг для педагогів).
- Розвиток у вихованців життєвих компетентностей на підставі системи цінностей і якостей особистості. (Із досвіду роботи педагогів-організаторів).
На засіданні були присутні:
- методист міського методичного кабінету Ольга Володимирівна Роман;
- керівник семінару-практикуму Лідія Леонтіївна Ніколаєва;
- методист ЦД та ЮТ Наталія Вікторівна Донець;
- конкурсанти:
- Забурдіна Анастасія Юріївна, педагог-організатор ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;
- Миргородська Євгенія Олегівна, педагог-організатор ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, яка презентувала концепцію святкового заходу до 8 Березня;
- Гарагуля Вероніка Валеріївна, педагог організатор СЗОШ І-ІІІ ступенів №4 представила до уваги колег цілу низку заходів «Кольоровий день»;
- Руденко Наталія Митрофанівна, педагог-організатор СЗОШ І-ІІІ ступенів №5, яку колеги заслужено вважають найдосвідченішим та найкреативнішим педагогом-організатором міста, не розчарувала своїх шанувальників і представила уривок з дійсно креативної та авторської інтелектуально-розважальної програми «Своя гра»;
- Баштовенко Анна Дмитрівна, педагог-організатор ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, запросила всіх присутніх на «Інформаційну хвилинку учнівської ради до 25-річниці затвердження державного прапору України» та презентувала уривок відеофільму про цю історичну подію.
- Донець Наталія Вікторівна, методист ЦД та ЮТ занурила всіх присутніх в атмосферу свята рідної мови «Від сопілки – до слова, від слова – до мови».
Всі присутні на семінарі-практикумі наголосили на тому, що саме така форма роботи дуже ефективна, адже за досить короткий час вони, як то кажуть, і себе показали, і на людей подивились, збагатили свій досвід, отримали задоволення від спілкування. Таке партнерство принесло позитивні емоції, приємні враження та нові ідеї для творчості.