Гурток «Камеді School UA»

Керівник гуртка

Головкін Кирило Валерійович

    У гуртку займаються діти та підлітки 5-11 класів.

   Саме зараз, у наш неспокійний час, актуальним є крилатий вислів «Сміх продовжує життя». Оптимізм, позитивний настрій, добрий гумор, творчість — ось ті складові, які можуть допомогти сучасній молодій людині протистояти негативним тенденціям теперішнього часу. Необхідно навчити дітей бачити труднощі реального життя через призму гумору і творчості.

   Унікальним засобом організації продуктивного, веселого дозвілля і творчості підлітків, студентів і багатьох дорослих став КВН, який півстоліття тому ступив з телеекранів у наше життя, дуже швидко завоював популярність серед глядачів і об’єднав навколо себе цікаву та творчу молодь. Сьогодні КВН об’єднує людей у ​​всьому світі. КВН зобов’язує бути веселим і активним не тільки на сцені, але і в житті. Комунікабельність, безпосередність, позитивне ставлення до життя, вміння поглянути на будь яку складну життєву ситуацію з певною долею гумору — якості необхідні КВНщику. Саме на формування цих якостей спрямована дана програма.

Мета програми гуртка — створення умов для творчої реалізації підлітків засобами гри  в КВН, популяризації руху КВН серед підлітків.

Основні завдання полягають у формуванні таких компетентностей:

пізнавальної, що забезпечує ознайомлення вихованців із основними законами КВН, початковими сценічними рухами, сценічною мовою, акторською майстерністю, вокальним та хореографічним мистецтвом;

практичної, що сприяє оволодінню практичними навичками, розвитку інтелектуальних здібностей, мовлення, пам’яті, уяви, уваги, художнього смаку, вміння працювати в команді;

творчої, що забезпечує розвиток та формування творчої уяви і фантазії;

соціальної, що сприяє формуванню особистості кожного вихованця, духовно-моральних якостей, ціннісного ставлення до культурних і духовних надбань; залучення підлітків до доброго гумору; створення «ситуації успіху».

Розклад роботи гуртка

«Камеді School UA»

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Група №1

18.00-18.45

19.00-19.45

Група №1

12.00-12.45

13.00-13.45